יום גיבוש לנשים

ראשי / אירוע / יום גיבוש לנשים
טוען אירועים
  • אירוע כבר עבר.

יום גיבוש לנשים

בס"ד

ביום גיבוש שנערך ביומיים האחרונים לחופשה הגדולה, לנשות הארגון "מאמינים בדרך" לחולי כליות ומושתלים, נהנו עשרות נשים מיום חוייותי ואיכותי במיוחד.

היה זה מחזה מרהיב, שעה שיצאו הנשים את האולם המפואר, ומביעות התרגשותן ומפזרות ברכות על ההנאה שגדשה את ליבן לשעות אחדות. קורת רוח פנימית שהשתלבה יפה-יפה בהנאה שמסביב.

הן פתחו את היום בסיור מרענן סובב-ירושלים, שהונחה בחן ובקשב על ידי מדריכה מקצועית. מנקודות תצפית מדהימות והילכו בשבילים קצרים שמתמצתים את קולה של ירושלים לדורותיה. איך סיכמו השתיים? אנחנו ירושלמיות דור שלישי ויותר, ועד כה  לא הכרנו את ירושלים שאנו מתגוררות בה".

בהמשך הגיעו הנשים למלון כורש שליד העיר העתיקה בירושלים, שם ציפתה להן ההפתעה הגדולה. באולם יוקרתי, על גבי שולחנות ערוכים בתפאורה מאובזרת, עמדה אכן ארוחה חלבית משובחת.

אחר שהטיבו את לבן בכל טוב מאכל ומשקה, החל החלק האומנותי של היום. למעלה משעתיים התענגו הנשים על מופע משעשע ומחזק גם-יחד, שהותיר רושם וניחוחות ב"טעם של עוד", כדברי כמה מהן. במופע שולבו מסרים ופנינים, סיפור אישי וקטעי הומור שסחטו דמעות, ומחול ושירה שסחפו את הקהל איתם, ואשר החדירו בהן רוח נושבת.

כצאתן הודו על סיעתא דשמיא שליוותה את המארגנים לאורך כל הדרך, בלי לוותר על אף פרט – רוחני כגשמי .

אף בהנהלה הביעו תודה למשתתפים ולשותפים להצלחת הארוע: הגב' רחלי גוטליב וצוותה, שהגישו בשמחה ובלב רנן מופע מושקע, מרהיב בתוכן ואיכות; קייטרינג דניאל, שהעשירו בטעם ובאיבזור יחודי, למען תהנינה הנשים עד לפרט הקטן; והגב' אורלי, מנהלת הארועים במלון, אשר 'התחברה' למטרת הארוע מהרגע הראשון ותרמה את כל מרצה עבור ההצלחה. "אני נרגשת לראות את הבנות הללו מחייכות באושר אמיתי, ומודה לה' על הזכות  שנתן לי לקחת חלק בחיוך הזה", סיכמה בסיום הארוע.

פרטים

תאריך:
28/08/2017
זמן:
9:30 - 16:00
עלות
80$

מקום

מלון כורש
ירושלים, Israel + מפת גוגל